Aktuální INFO (upozornění a varování!)

INTERNÍ INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (24.3.2020)

Upozorňujeme všechny dotčené jednotlivce a kolektivy, že žádné z interních setkání a individuálních konzultací nejsou zrušeny. Stejně  tak nedošlo k žádnému omezení probíhajících kampaní a aktivit.

+++

INFO (10.2.2020)

+++

 

AKTUÁLNÍ INFO (10.2.2020)

V rámci kauzi “Siť” padly nepravomocné rozsudky. A to v rozmezí od 6 do 18 let.

+++

 

INTERNÍ INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (1.2.2020)

Od dnešního dne bylo otevřeno další téma interních diskuzí a individuálních setkání “Nové  sledovací metody a techniky represivních složek”. Obsahem je zavádění nových technologií a jejich případná obrana proti nim. On line podoba je možná jen přes interní emailové  adresy, po ověření přes aktuální přístupová hesla.

 

+++

INFO (22.12.2019)

+++

 

 

INTERNÍ INFO (5.11.19)

Upgrade obsahu vybraných interních diskuzí a workshopů

 

V současnosti došlo k obsahovému doplnění a úpravám  interních workshopu  „ANALÝZA SOUČASNÝCH STRATEGIÍ REPRESIVNÍCH SLOŽEK” a “MILITANTNÍ DEMOKRACIE”. Do úprav byly zapracovány i nové poznatky opírající se o nadregionální diskuzi týkající se témat z poslední doby.
Diskuzi lze provést i formou individuální konzultace a za určitých podmínek je možné i tato  témata zařadit do “otevřených diskusních setkání”.
Zájemci o pořádání kontaktujte svůj kontaktní bod či případně Active Crew

+++

 

INFO(22.10.2019)

Miguel Peralta byl propuštěn z vězení

Připomeňme, že Miguel byl odsouzen za údajný pokus o vraždu. Trestní řízení, které vyvrcholilo padesátiletým trestem, bylo od počátku plné nesrovnalostí a soud nepřihlédl k důkazům o jeho nevině. Více na odkazu KO.

+++

 

 

INFO(19.10.2019)

 

+++

 

INFO (9.10.19)

+++

 

Aktuální INFO o situaci Vincenza V. zadrženého v srpnu (30.9.19)

V pátek 27.září zamítl soud v Rennes Vincenzovu žádost o propuštění a potvrdil jeho věznění až do případného vydáni do tzv. Itálie, nebo dalšího soudního rozhodnutí. Vincenzovi můžete napsat na adresu :

Vincenzo Vecchi
Centre pénitentiaire de Rennes-Vezin
Rue du Petit Pré
35132 Vezin-le-Coquet
France

 

+++

INFO (16.9.19)

+++

 

 

INFO (13.9.19)

INTERNÍ INFO (3.9.19)

Vzhledem k některým nejasnostem vzniklým při aktivitách spojených s protesty proti summitu G7 v Biarritz a dalším neschodách v protesních platformách (zvláště v regionu tzv. Francie), se některé anarchistické a antiautoritářské kolektivy rozhodly provést své vlastní analýzy vzniklé situace a jejich příčin. Proto se i my obracíme na jednotlivé crew a kontakty s výzvou k pořádání interních diskuzí k danému tématu. Stejně tak ACV připravila interní diskuzi či individuální setkání týkající se této problematiky. Možno i v on line formě.

 

+++

 

 

INFO (30.8. 2019)

Poděkování a respekt všem kolektivum a jednotlivcům za aktivity spojené s Týdnem solidarity s anarchistickými vězni.

+++

INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ! (18.8.2019)

 

Nepřišla vám dlouho odpověď z některé z našich kontaktních adres? Máte pocit že vaše komunikační kanály se nechovají standardně? Kontaktujte nás na některé z našich záložních či interních adres , případně kontaktujte svůj kontaktní bod/osobu.

Připomínáme důležitost pro zmenšení rizik kontaminace komunikace, sledovat chování vašeho TORu (kontrolovat relevantnost IP adres atp.).

Děkujeme za pochopení

+++

 

INFO (3.8. 2019)

Naše komunita vyjadřuje poděkování a respekt kolektivum které připravili  proběhlé “Víkendové setkání”. Omlouváme se za komplikace spojené s bezpečnostními opatřeními, zvláště v průběhu praktických workshopů a  vybraných diskuzí.

Díky všem. Podobná setkání nás naplňují optimismem a nadějí.

JEDNA SVOBODA  !

JEDEN BOJ !

.

+++

INFO – Fraguas Resiste (1.7.2019)

.

Kamarádky a kamarádi ze španělského města Fraguas vyhlašují DNY ODPORU, namířené proti bezprostřední hrozbě vyklizení autonomních míst v tomto regionu (více ve španělštině).

+++

INFO – Zatčení dvou anarchistů v Brescii, Itálie (1.6. 2019)

22. května byli v Brescii (tzv.Itálii) zatčeni anarchističté Juan Antonio F. a Manuel O.  za údajné zapojení do “útoku” na centrálu krajně pravicové strany Lega ve Villorba, 16. srpna loňského roku.

Pro více informací Croce Nera Anarchica

.

+++

 

INTERNÍ INFO (20.5.19)

K DNEŠNÍMU DNI DOŠLO K PRAVIDELNÉ ZMĚNĚ PŘÍSTUPOVÝCH HESEL K VYBRANÝM KOMUNIKAČNÍM KANÁLŮM !

Všichni jež se tato změna týká budou seznámeni s novými přístupy pomocí svého kontaktního bodu (osoby).

.

+++

 

 

 

INTERNÍ INFO (3.5.19)

Ke stažení – ZPRÁVA O PROJEVECH EXTREMISMU A PŘEDSUDEČNÉ NENÁVISTI NA ÚZEMÍ ČESKÉ REPUBLIKY V ROCE 2018, VYHODNOCENÍ PLNĚNÍ KONCEPCE BOJE PROTI EXTREMISMU PRO ROK 2018 a KONCEPCE BOJE PROTI PROJEVŮM EXTREMISMU A PŘEDSUDEČNÉ NENÁVISTI PRO ROK 2019

I když naše úložiště vykazují vysokou úroveň ochrany, dbejte na pravidla bezpečné práce na internetu. Pokud si nejste “jisti”, připojením, HW či SW obraťte se na svůj kontaktní bod (osobu) a vyžádejte si potřebná data v jiné elektronické či tištěné podobě.

+++

 

Aktuální INFO – “Scripta Manent”  (29.4. 2019)

V rámci  kauzy ” Scripta Manent” padly nepravomocné rozsudky.

Alfredo Cospito  20 let,
Anna Beniamino  17 let,
Nicola Gai  9 let,
Alessandro Mercogliano a Marco Bisesti  5 let.
Ostatní obžalovaní byli osvobozeni.

 

+++

 

INFO (23.4. 2019)

.

 

+++

 

INFO (19.4. 2019)

.

+++

 

INFO (15.4. 2019) – Upozornění k diskusnímu setkání „REFORMISMUS – POSTOJ NEBO NÁSTROJ?”

Prosíme všechny dotčené crew a jednotlivce participující na dubnovém diskusním setkání REFORMISMUS – POSTOJ NEBO NÁSTROJ?” o kontrolu svých kontaktních bodů. Z organizačních důvodů došlo k posunutí termínu jeho konání.

Děkujeme za pochopení.

+++

 

INFO (13.4.2019)

.

U Emergency Records právě vyšlo split LP Hudebního projektu V.A.P.  a kapely THALIDOMIDE. Jeho vydání je benefiční na soudní náklady spojené s kauzou Fénix. Lze ho zakoupit na shopu Emergency (za 350,-), a postupně na obvyklých místech. Také je k dispozici prostřednictvím komunitních freeshopů za dobrovolný příspěvek.

Děkujeme přátelům z Emergency a THALIDOMIDE.

+++

Aktuální INFO – “Scripta Manent”  (9.3. 2019)

Státní zástupce v Turíně Roberto Maria Sparagna podal následující žádosti o odsouzení obviněných v procesu “Scripta”. Jsou od šesti do třiceti let…(více)

+++

 

 

INFO (1.3.2019)

Nakladatelství SUBVERZE zveřejnilo únorová čísla anarchistického občasníku. Lze je stáhnout z webu nakladatelství.

 

+++

INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ! (27.2.2019)

Prosíme všechny dotčené crew a jednotlivce participující na únorovém  interním workshopu  „ANALÝZA SOUČASNÝCH STRATEGIÍ REPRESIVNÍCH SLOŽEK” o kontrolu svých kontaktních bodů. Vzhledem k nemoci jednoho z moderátorů je akce přesunuta.

Děkujeme za pochopení.

+++

 

INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ! (20.2.2019)

 

Nepřišla vám dlouho odpověď z některé z našich kontaktních adres? Máte pocit že vaše komunikační kanály se nechovají standardně? Kontaktujte nás na některé z našich záložních či interních adres , případně kontaktujte svůj kontaktní bod/osobu.

Připomínáme důležitost pro zmenšení rizik kontaminace komunikace, sledovat chování vašeho TORu (kontrolovat relevantnost IP adres atp.).

Děkujeme za pochopení

 

+++

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ a VAROVÁNÍ před Prokopem D. (8.2.19)

Dnes na benefiční Akci Punx for Rojava v Praze se kolem našeho freeshopového stánku potloukala policejní “celebrita” Prokop D. . Zda měl či má opravdu zájem o anarchistickou literaturu je velmi sporná otázka. Také je otázkou zda jeho působení v okruhu lidí okolo A-Kontra na přelomu tisíciletí bylo, již v rámci plnění služebních poviností. Každopádně si zkontrolujte přátele na FB a ostatních sociálních sítích.

 

+++

 

Důležité INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ k workshopu “HAMBI TO NEKONČÍ !” (22.1.2019)

Prosíme všechny dotčené crew, kolektivy a jednotlivce, participující na workshopu “HAMBI TO NEKONČÍ!” o kontrolu svých kontaktních emailů, bodů a dalších komunikačních kanálů. Vzhledem k nepříznivému počasí dojde k několika podstatným změnám v jeho průběhu.

Děkujeme za pochopení.

+++

 

Aktuální INFO – Fénix II  (14.12. 2018)

Včera bylo u Okresního soudu v Mostě podáno několik obžalob na osoby vyšetřované v souvislosti s druhou částí kauzy Fénix (tzv. Fénix II). “Důkazy” a konstrukce vyšetřovatelů jsou ještě vratší, než v první části blamáže zbraslavských “obránců demokracie”. I když v tomto případě hrozí stíhaným podstatně nižší tresty, stejně se pohybují okolo deseti let.

Naše komunita vyjadřuje maximální podporu a solidaritu všem stíhaným. K stejnému postoji vyzývá i všechny ostatní kolektivy a jednotlivce.

+++

INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (9.12.2018)

Workshop “Od dumpsteru po expropriaci” připravený pro všechny crew a jednotlivce věnující se “supportu” kolektivů zaměřených na  “Distribuci jídla a ostatních věcí potřebným” či ostatním formám anarchistické redistribuce,  je možné po dohodě rozšířit o vaření z čistě expropriovaných surovin.

 

Za určitých podmínek lze toto téma zařadit i jako téma “Otevřených diskusních setkání”.
Zájemci o pořádání kontaktujte svůj kontaktní bod či případně Active Crew

 

+++

 

Aktuální INFO k ASC Klinika  (2.11. 2018)

Dnes odmítl Ústavní soud stížnost kolektivu Autonomního sociálního centra Klinika proti vyklizení ASC Klinika. Sledujte prosím aktuální situaci. Ještě není dobojováno. Určitě bude žádoucí podpora každého kolektivu i jednotlivce.

Děkujeme všem, co nezůstanou lhostejní.

+++

Nové  (doplněné) téma interních diskuzí a workshopů (30.10.2018)

 

Od dnešního dne došlo k obsahovému doplnění  interního workshopu  „ANALÝZA SOUČASNÝCH STRATEGIÍ REPRESIVNÍCH SLOŽEK”. Jedná se o části věnované spolupráci represivních složek na mezinárodní úrovni a odlišnosti v mechanizmech práce policie a tajných služeb. Současný materiál propojuje do tohoto tématu i časti worshopů  „REFORMISMUS – POSTOJ NEBO NÁSTROJ?” a diskuzi věnovanou “MILITANTNÍ DEMOKRACII”.

 

Worshop lze provést i formou individuální konzultace a za určitých podmínek lze toto téma zařadit i jako téma “otevřených diskusních setkání”.
Zájemci o pořádání kontaktujte svůj kontaktní bod či případně Active Crew

+++

 

INTERNÍ INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (24.10.2018)

Říjnové “Otevřené víkendové setkání ” proběhne dle instrukcí, jež jste obdrželi. Připomínáme, že pokud  z jakéhokoliv důvodu nedorazíte v určený čas na místo srazu, nebude možné se  k němu již připojit.

Děkujeme za pochopení

 

+++

INTERNÍ INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (15.9.2018)

Prosíme všechny Crew, kontakty a spolupracovníky o kontrolu svých kontaktních bodů, emailových adres či fór.

 

Děkujeme.

 

 

+++

Upozornění k “Víkendovým setkáním 2018”  (12.9.2018)

 

Další “Otevřené víkendové setkání 2018připravuje jeden z našich kolektivů na konec měsíce řijna. Prosíme případné zájemce a zájemkyně, aby nás kontaktovali co nejdříve. Také se omlouváme těm na které se z kapacitních důvodů nedostalo při srpnovém “víkendovém setkání” věnovanému Týdnu solidarity s anarchistickými vězni. Řijnové “víkendové setkání” bude zaměřeno na témata environmentálního boje.

Těšíme se na vás.
+++

INFO  (16.8. 2018)

V rámci  “Týdne solidarity s anarchistickými vězni” proběhne 28.srpna v Infocentru Salé “Večer psaní dopisů anarchistickým vězňům a vězenkyním”.

Více na webu ABC

+++

VÝZVA K PODPOŘE ! (1.8. 2018)

Obranci a obránkyně HAMBI, vyzývají k podpoře jejich boje. RWE připravuje po prvním řijnu další pokusy o kácení hambašského lesa.

Můžete pomoci jak na místě samém tak i kdekoliv jinde. Pro více podrobností kontaktujte přímo naše přátele z HAMBI.

+++

 

Upozornění k “Víkendovým setkáním 2018”  (16.7.2018)

Další “Otevřené víkendové setkání 2018” proběhne ke konci měsíce srpna. Případní zájemci a zájemkyně nás můžou kontaktovat pro více podrobností…
Těšíme se na vás.
+++

INFO – poděkování pořadatelské crew  dalšího “Víkendového setkání 2018”  (14.7.2018)

(vzkaz od lokálního kolektivu)

Poděkování všem co dorazili na super víkend.

Proti sexismu anarchií v praxi a ne planejma kecama a pózou. 

+++

 

Výzva k podpoře vězeňské stávky v tzv. USA (13.7.2018)

21. srpna propukne v tzv. USA  vězeňská stávka. Mnoho skupin a kolektivů po celém světě vyzývá k její podpoře. Více se dočtete na webu ABC.

+++

 

INFO  (9.7. 2018)

Ve středu 11. července v 10.15 proběhne u Městského soudu v Praze odvolání proti březnovému rozsudku Obvodního soudu pro Prahu 6. A to jak samotných squaterů a squaterek z Resurp Crew, tak i státního zástupce.

Za případnou podporu a projevy solidarity dopředu děkujeme.

+++

 

INFO  (2.7.2018)

Děkujeme všem za právě ukončené otevřené víkendové setkání (letošní první)…byli jste fajn. Doufáme, že splnilo vaše očekávání a bude předzvěstí naší dálší spolupráce. Naše komunita připravuje další otevřené víkendové setkání srpen/září. Poděkování pořadatelskému kolektivu a všem co dorazili…

+++

 

INFO  (2.7.2018)

Nakladatelství SUBVERZE představilo dva překlady Limity anti-sexismu – Sissy Doutsiou a Anarchismus: Boj pokračuje – Barrikád Kolektíva. Texty ač  v mnoha věcech kontroverzní jsou vhodné materiály k tematickým diskuzím. A to jak interním tak otevřeným.

+++

 

Výzva k solidárním aktivitám (20.6.2018)

Aktuální žádost o podporu od bratrů a sester z regionu tzv. Bulharska….!!!

+++

INFO  (6.6.2018)

Děkujeme všem jednotlivcům a kolektivum za vzpomínkové aktivity spojené s Clementovou vraždou.

+++

INFO k “Víkendovým setkáním 2018”  (23.5.2018)

Tento víkend proběhlo první  letošní “Víkendové setkání” věnované interním tématům a aktuálnímu nadregionálnímu dění. Děkujeme za skvělou organizaci lokálnímu kolektivu a všem účastníkům. První “veřejné” setkání se připravuje na přelom měsíce června a července.

+++

 

INFO  (6.5.2018)

Právě vychází sedmipalcový singl Z POPELA, který je benefiční pro Anarchist Black Cross a na kterém najdete nevydané skladby od ANNE M. CHRISTIANSEN, ARALKUM, EMPTY HALL OF FAME a KOVADLINY, jež byly nahrané speciálně pro tuto kompilaci. Celý projekt je v režii samotných kapel a je jasným vyjádřením  podpory těm, kteří jsou šikanováni státem pro své názory a postoje a kteří byli PČR zneužiti ve špinavé hře při „vyrábění“ terorismu. Veškerý výtěžek z prodeje desky tak poputuje do fondu ABC.…..

+++

 

INFO  (10.4.2018)

Zájemci o “setkání a diskuzi”se Simonem S.pořádajícím diskusně přednáškové tour po Evropě, obraťte se na své kontaktní body či kontaktujte přímo Active Crew.

 

 

 

 

 

+++

AKTUÁLNÍ INFO  (30.3.2018)

Rozsudek v kauze Tarnac, probíhající v regionu tzv. Francie, má být vynesen 12.4. . Soudní líčení probíhající v minulých dvou týdnech opět odkrylo praktiky represivních složek. Doufáme, že kauza táhnoucí se deset let, dospěje ke konci a dojde k úplnému osvobození všech obviněných.

 

+++

INFO o Skillsharing Campu v hambachském lese (17.3.)

Tento rok proběhne kemp od 26. března do 8. dubna. Jde o dvakrát do roka organizovaný politický kemp, který se koná v lese okupovaném po dobu posledních šesti let. Najdete zde různé přednášky, diskuse, ale i sdílení praktických zkušeností. Během dvou týdnů se můžete některé z akcí zúčastnit, zorganizovat ji nebo jen přijet a poznat skvělé lidi. Více informací například ZDE.

Těšíme se naviděnou!

+++

 

INFO a VÝZVA (3.3.2018)

Výročí obsazení À da Maxada

V Setúbalu (tzv. Portugalsku) se připravuje druhé výročí squatu À da Maxada (30.-31. Března, 1. dubna). Chcete-li se zapojit, kontaktujte prosím adamachada@gmail.com do 10. března!

+++

 

 

Upozornění k “Víkendovým setkáním 2018”  (24.2.2018)

Pro letošní rok naše komunita plánuje několik “víkendových setkání” spolupořádaných lokálními kolektivy a spolupracovníky. Budou rozděleny do dvou obvyklých  kategorií, veřejná a interní. Veřejná se v současnosti připravují tři (jejich počet se ještě může změnit). O interních budou z dostatečným předstihem  informováni všichni, kterých se to bude týkat možnost účasti. Témata jsou prozatím diskutovaná a zřejmě u veřejných/otevřených výkendových setkání budou věnovány více tématům zároveň a budou reagovat na zájem samotných účastníků. Termíny budou sděleny někdy na konci dubna a podrobnosti včetně lokalit budou sdělovány individuálně až před samotným začátkem.

 

Těšíme se na vás.

 

 

+++

 

AKTUÁLNÍ INFO  (9.2.2018)

OBSAZENÍ ŠATOVKY !

Dnešního dne obsadil  kolektiv Resurp Crew usedlost Šatovka. Prohlášení k akci naleznete  ZDE.

Kontakt na kolektiv: 608 179 434

Děkujeme za veškerou podporu !

 

+++

 

VÝZVA K SOLIDARITĚ ! (3.2. 2018)

Měsíc anarchistické ofenzívy proti operaci Erebo

Měsíc únor vyhlásili naše setry a bratři žijící na území tzv. Brazilie (a nejen tam) za Měsíc anarchistické ofenzívy proti operaci Erebo. Můžete se připojit i vy. Kreativitě se meze nekladou. Více zde.

 

+++

 

 INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (12.1.2018)

“SOLIDARITU s J20”

Za pár dnů se přiblíží “výročí” událostí v tzv. USA vedoucí k perzekuci a pronásledování lidí  v kauze “J20“. Prosíme všechny crew, jednotlivé kontakty a ostatní o případné solidární a podpůrné akce. Pokud budete potřebovat pomoc či participaci , kontaktujte svůj kontaktní bod.
+++

AKTUÁLNÍ VÝZVA  ! (7.1.2018)

Podpořte svaz PRIAMA AKCIA ve sporu s kavárnou Space Mania

Šéfka “hravé kavárny” Space Mania Viera Pearce odmítá vyplatit dlužné peníze bývalé zaměstnankyni Mie. Celkově jde o částku 222,44 eur. Mia se od října snažila získat nevyplacenou mzdu. Šéfka však dosud ignoruje její písemné výzvy, jakož i několik protestních akcí, které spolu s kamarádkou uspořádala před kavárnou. Začátkem prosince se proto Mia obrátila na svaz Priama akcia. Viera Pearce od nich 22.12.2017 dostala dopis s požadavkem a termínem vyplacení peněz, který však nedodržela.

 

Více informací a možnosti vaší pomoci naleznete na webu SOLIS či Priama akcia

 

+++

 

Upozornění k “Víkendovým setkáním”  (28.12.2017)

 

Prosíme všechny dotčené crew, kontakty a jednotlivce, participující na “Víkendových setkáních” o zaslání výsledků diskuzí, případně kolektivních rozhodnutí v této věci. Stejně případně další, jež by měli zájem o pořádání podobné akce ve svém regionu o kontaktování svého kontaktího bodu, nebo přímo Active Crew

Děkujeme

+++

INFO – Vítězný konec vězeňské hladovky Nikose a Poly (20.12.)

Pola a Nikose ukončili v pondělí 18. prosince hladovku, kterou zahájili 11.11. .Uvádějí k tomu: Protože byly naše požadavky ohledně uvěznění splněny,  ukončujeme hladovku. Náš boj zde nekončí. Článek 11 a fašistické ustanovení nového kodexu věznice jsou ještě před námi. Nezůstaneme nečinní. Boj pokračuje. Solidarita soudruhů mimo stěny byla a je rozhodující. Sílu všem.
(zdroj)

+++

Aktuální INFO o stavu hladovkářů Poly R. a Nikose M. (15.12.2017)

Pola a Nikose zahájili  11. listopadu v řeckém vězení hladovku. Podle posledních zpráv ( 15. 12.) je patrné, že hrozba bezprostředního ohrožení jejich zdraví je více než aktuální. Nikos se z důvodu svalové a fyzické slabosti může pohybovat pouze pomocí invalidního vozíku. Je velice pravděpodobné, že se stav obou bude rychle zhoršovat.
(převzaté INFO)

 

+++

INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (3.12.2017)

 

Pro všechny crew a jednotlivce věnující se “supportu” kolektivů zaměřených na  “Distribuci jídla a ostatních věcí potřebným” či různým formám anarchistické redistribuce byl aktůalně otevřen nový workshop : “Od dumpsteru po expropriaci”. Věnující se tématu získávání zdrojů a jeho uplatňování v praxi.
Za určitých podmínek lze toto téma zařadit i jako téma “Otevřených diskusních setkání”.
Zájemci o pořádání kontaktujte svůj kontaktní bod či případně Active Crew

+++

 

Urgentní volání z HAMBACH FOREST (25.11.17)

Obránci hambašského lesa potřebují i vaší pomoc. Podle aktuálních informací lze očekávat masivní policejní akci již zítra (27.11.). Pro více informací jak pomoci  kontaktujte přímo sestry a bratry v Hambachu, případně se obraťte na naše kontaktní adresy.

+++

 

Nové téma interních diskuzí a workshopů (19.11.2017)

 

Mezi již platná témata interních workshopů a diskuzí bylo nově zařazeno téma: „Anarchismus (anarchopacifismus) nového tisíciletí” . Vychází ze vznikajícího kolektivního textu naší komunity, věnujícího se právě tomuto tématu.

 

 

Za určitých podmínek lze toto téma zařadit i jako téma “otevřených diskusních setkání”.

Zájemci o pořádání kontaktujte svůj kontaktní bod či případně Active Crew

 

+++

INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (16.11.2017)

Po několika hodinovém výpadku přístupů k našemu “hlavnímu” webu (noblogs) se podařilo  vzniklé potíže odstranit. Děkujeme správcovskému kolektivu.

 

Volná komunita VAP

+++

 

INTERNÍ INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (6.11.2017)

Prosíme všechny crew a jednotlivé kontakty participující na workshopu  „Analýza současných strategií represivních složek” plánovaném v prvním prosincovém týdnu o kontrolu  vašich kontaktních bodů, emailových adres či fór.

Děkujeme za pochopení..

+++

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ (30.9.17)

Server ESPIV zažívá “technické” problémy, což má za následek nefunkčnost některých jeho funkcí, například blogy  nejsou online. Děláme vše, co je v našich silách, abychom vše co nejdříve vrátili k životu.

 

 

Cybrigade ….. řídící tým espiv.net a squat.gr

 

Děkujeme za pochopení uživatelů a aktivní přístup správcovského kolektivu.

+++

INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (22.9.2017)

Hodinu po skončení dnešního soudního jednání se opět rozběhly všechny naše profily na serveru autistici. Stejně tak ostatních skupin, které byly blokovány 48hodin. Podle všeho nedošlo k průniku do dat profilů a jednalo se o externí způsob blokování vybraných stránek tohoto serveru. Doufejme, že se tato situace nebude opakovat.

 

Děkujeme za pochopení

+++

!!!DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!! (15.9.17)

Dostali jsme potvrzené informace od našich přátel ze serveru autistici.org  o prokázaném pokusu ze čtvrtka 14.9.17, proniknout do správcovských účtů tohoto serveru a na něj navázaných dalších služeb (e-mail, webmail, mailing seznamy a informační bulletiny, noblogs.org..)

Prozatím dochází k podrobné analýze situace, abychom zjistili, co se přesně stalo. Vzhledem k povaze tohoto vniknutí nelze vyloučit možnost, že některé údaje uživatelů, mohli být  potenciálně ohroženy. Zatím se neobjevily žádné důkazy o narušení poštovních schránek.

Byla učiněna nezbytná opatření včetně přeinstalování všech protokolů a ostatní infrastruktury serveru .

DOPORUČUJEME změnu všech hesel a náležitostí umožňujících obnovení vašich účtů provozovaných na zmíněném serveru.

 

Děkujeme za pochopení.

+++

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!! (29.8.2017)

 

Nepřišla vám dlouho odpověď z některé z našich kontaktních adres? Máte pocit že vaše komunikační kanály se nechovají standartně? Kontaktujte nás na některé z našich záložních či interních adres (vap-activecrew(a)riseup.net, freecommunityvap(a)espiv.net,….a další) případně si domluvte osobní schůzku.

Připomínáme důležitost pro zmenšení rizik kontaminace komunikace, sledovat chování vašeho TORu (kontrolovat relevantnost IP adres atp.).

Děkujeme za pochopení

+++

INTERNÍ INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (21.8.2017)

K včerejšímu datu bylo po předchozím upozornění zrušeno komunikační fórum “SK nohejbal”. Veškerá komunikace byla přesunuta na nové rozscestníky. V případě jakýchkoliv technických problémů či nejasností se obraťte na svůj kontaktní bod či přímo Active Crew.

Díky za pochopení.

+++

INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ  (10.8.2017)

Jak posílat peníze a zachovat si anonymitu?

Každý z nás tu a tam potřebuje poslat peníze na nějaký účet či adresu a přitom není zapotřebí, aby “kdokoliv” další věděl o této transakci. Vhodnou možností je například použití běžných složenek, kde údaje o odesílateli vyplníme stejnou adresou, jako je adresa příjemce (majitele účtu). Adresáta informujeme vhodným způsobem (například zabezpečeným emailem) že jsme danou platbu provedli a způsob jak ji identifikuje (například domluveným heslem do zprávy pro příjemce na složence). Pokud by se platba “zatoulala” lze potvrzení odeslat běžnou poštou adresátovi a ten vzhledem k tomu, že je uveden i jako odesílatel, může provést běžnou reklamaci. Obdobně můžeme posílat i doporučené listovní zásilky. Nezapomeňte, ale i na vhodnou volbu pošty odkud peníze či zásilku odesíláte.
Platby tzv. z účtu na účet, nelze v současnosti nijak jednoduše anonymizovat. Proto nejsou příliš vhodné.
Existuje i mnoho dalších možností. Záleží jen na vás.

Opatrnost není zbabělost.

+++

INTERNÍ INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (30.7.2017)

 

Upozorňujeme všechny dotčené crew a kontakty na změnu parametrů “Interního víkendového setkání” plánovaného v termínu 11.-13.8.17. Prosíme vás  o kontrolu vašich kontaktních bodů, emailových adres či fór a případné vyjádření k navrženým změnám.

Děkujeme za pochopení.

 

+++

Poděkování od lokálního kolektivu. (28.6.2017)

Rádi bychom i touto cestou poděkovali všem crew i jednotlivcům za podporu a pomoc naší smečce při “rekonstrukci”  kempu. Těm co přiložili ruku k dílu, nebo nás podpořili materiálně. Známým i neznámým. Blízkým i vzdáleným. Celé komunitě. Všem lidem co žijou a pouze nevegetují.

Hipíci z Forest Crew

 

 

+++

INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (5.6.2017)

Po prázdninách  (6. až 8. září) čeká naše souzené sestry a bratry další kolo soudní dohry kauzy FÉNIX.

DĚKUJEMA ZA VEŠKEROU PODPORU A PROJEVY SOLIDARITY!

+++

INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (30.5.2017)

Nové téma otevřených diskuzních setkání  “Anarchismus a náboženství” Z interních diskuzních setkání bylo nově přeřazeno do do témat “Otevřených diskuzních setkání” téma “Anarchismus  a náboženství”.

Diskuze lze doplnit i o projekce dokumentárních filmů věnujících se tématu.

Pokud máte zájem podobnou akci uspořádat ve vašem regionu – kontaktujte nás.

 

+++

UPOZORNĚNÍ O ZRUŠENÍ AKCE PLÁNOVANÉ NA 13.6. ! (28.5.2017)

Omlouváme se za zrušení akce plánované na 13.6. v Salé. Došlo ke kolizi plánovaného programu s jinou akcí. Promítání proběhne někdy v následujících měsících a budeme o něm s dostatečným předstihem informovat.

Děkujeme za pochopení

 

 

 

 +++

 

 

Poděkování za podporu (24.5.17)

 

Rádi bychom i touto cestou tlumočili poděkování všem crew i jednotlivým kontaktům za podporu a solidaritu s běloruskýmí sestrami a bratry vystavenými stále sílící represi a perzekuci ze strany Lukašenkova režimu. Jejich situace je stále velice vážná, vyžadující naši dlouhodobou a co nejintenzivnější podporu. A to ať už v rámci možností naší komunity či prostřednictvím třetích stran.

Děkujeme a věříme, že vaše aktivity nepoleví.

+++

INTERNÍ INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (22.4.2017)

Prosíme všechny Crew, kontakty a spolupracovníky o kontrolu svých kontaktních bodů, emailových adres či fór (ve věci konsensuálního rozhodnutí VE ZKRÁCENÉ LHŮTĚ).
Děkujeme.

 

+++

Upozornění od Lukáše B. ! (10.4.17)

Informace je převzata od kolektivu ANTIFENIX.

 

Byl jsem informován, že v době, kdy jsem ve vazbě, kdosi na internetu rozesílá různá prohlášení a snaží se budit dojem, že jsem jejich autorem. K podobným věcem docházelo i před mým zatčením. Nedokážu odhadnout, kolik takových falešných textů mohlo být bez mého vědomí přeposláno či publikováno. Prosím, dbejte opatrnosti! Pravdou je, že poslední měsíce nesepisuju žádná politická prohlášení, ale věnuju se hlavně péči o tělo, mysl a vztahy s nejbližšími.
Lukáš B.

+++

INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (13.3.2017)

Prosíme všechny Crew, kontakty a spolupracovníky o kontrolu svých kontaktních bodů, emailových adres či fór.
Děkujeme.

 

 

+++

INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (9.3.2017)

Od včerejšího dne je mimo provoz server ESPIV.NET
Doufejme, že se podaří vzniklé potíže co nejdříve odstranit.
Týká se to jak informačního webu CONTRA INFO, našeho anglického webu FREECOMMUNITYVAP a několika dalších. Stejně tak můžou být nedostupné i některé poštovní servery. V tom případě doporučujeme použít poštovní účty na jiných serverech (riseup, autistici atp.).
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé potíže.

 

+++

 

Nové téma interních diskuzí a workshopů (17.2.2017)

Mezi již platná témata interních workshopů a diskuzí bylo nově zařazeno téma: „Analýza současných strategií represivních složek” .
Za určitých podmínek lze toto téma zařadit i jako téma “otevřených diskusních setkání”.
Zájemci o pořádání kontaktujte svůj kontaktní bod či případně Active Crew

 

+++

!!!DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!! (26.1.17)

Izraelský server SAFE-MAIL.NET spolupracuje s policií.

 

 

Důrazně upozorňujeme na prokázaný fakt, že správci poštovního serveru SAFE-MAIL.NET nadevší pochybnost spolupracují z “bezpečnostními” složkami hned několika zemí. Na požádání poskytuje nejenom IP adresy, ale i obsah emailové komunikace.

Pochybnosti ohledně chování tohoto serveru se nesly již řadu let. A většinou byl již nepoužíván  jako zabezpečený emailový účet. Přesto na tento fakt znovu upozorňujeme vzhleden k potvrzení faktických informací.

+++

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!! (18.1.2017)

 

Nepřišla vám dlouho odpověď z některé z našich kontaktních adres? Máte pocit že vaše komunikační kanály se nechovají standartně? Kontaktujte nás na některé z našich záložních či interních adres (vap-activecrew(a)riseup.net, freecommunityvap(a)espiv.net,….a další) případně si domluvte osobní schůzku.

Připomínáme důležitost pro zmenšení rizik kontaminace komunikace sledovat chování vašeho TORu (kontrolovat relevantnost IP adres atp.).

Stejně tak při nestadartním chování kohokoliv. (Divné řeči, chování atp.) O postupování dle vnitřních instrukcí pro podobné případy a předání informací ACV či vašemu kontaktnímu bodu.

Děkujeme za pochopení

+++

 

 

Nová témata interních diskuzí (5.1.2017)

Mezi již platná témata interních workshopů a diskuzí bylo nově zařazeno téma: „JAK PŘEŽÍT VE VĚZENÍ“ a „REFORMISMUS – POSTOJ NEBO NÁSTROJ?” .
Za určitých podmínek lze tato témata zařadit i jako témata “otevřených diskusních setkání”.
Zájemci o pořádání kontaktujte svůj kontaktní bod či případně Active Crew

 

+++

!Sdílejte anarchistické publikace! (28.12.2016)

Možná se i ve vašem okolí nachází nějaká knihobudka, veřejná knihovnička či jiná místa vhodná ke sdílení různých publikací. Pokud máte zájem, můžeme vám prostřednictvím našeho freeshopu, nebo třeba pražského Infocentra Salé, doručit starší čísla různých publikací (Existence, A kontra, Akce, Klíčení a další), která mohou právě díky těmto novým místům najít své čtenáře.

V případě zájmu nás kontaktujte.

 

+++

INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (4.12.2016)

Prosíme všechny Crew, kontakty a spolupracovníky o kontrolu svých kontaktních bodů, emailových adres či fór (ve věci  “Anarchistické konference”).
Děkujeme.

info

+++

!  INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (15.9.2016)

Jednotlivé crew, kontakty a všichni ostatní zájemci!  Předvolební materiály jsou k vyzvednututí prostřednictvím vašich kontaktních bodů. Nebo nás kontaktujte.

Děkujeme za váš aktivismus

Volná komunita VAP

 

IMG_2777

+++

 

INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (26.7.2016)

Prosíme všechny Crew, kontakty a spolupracovníky o kontrolu svých kontaktních bodů, emailových adres či fór (ve věci konsensuálního rozhodnutí).
Děkujeme.

+++

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!! (15.6.2016)

info II

 

V poslední době se opět objevily “návštěvy” clusoů, kteří se  prezentují jako pracovníci BIS. Nabízejí velmi “lukrativní” spolupráci. Od monitorinku neonacistů, až po blíže nespecifikovanou činnost. Zda se vážně jedná o pracovníky BIS, kluky a holky ze Zbraslavi, nebo jinou složku, je v podstatě úplně jedno.

Buďte ostražití!!!

 

+++

 

!  INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (9.6.2016)

Omlouváme se za planý poplach. Podle všeho nedošlo k prolomení ani úniku žádné naší komunikace ani dat. Jednalo se o technický nedostatek našich poštovních serverů. Kdy lze ne příliš komplikovaným nastavením vytvořit emaily tvářící se jako odeslané z adres, které ale jsou realně odesílané z jiné adresy, než se zobrazuje jako odesílatel. Až při podrobnější kontrole lze najít reálnou odesílací adresu…

Proto při pochybnostech o autorství emailu otevřete hlavičku emailu a nenechte se zmást tím kdo se zobrazuje jako odesílatel.

Děkujeme za pochopení…

+++

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!! (6.6.2016)

vvv

Dostali jsme upozornění od některých našich kontaktů o “podezřelých emailech” odesílaných z neznámých adres. Obsahují podezřelé přílohy (NEOTVÍREJTE!!!). Tváří se jako zprávy běžné v anarchistickém a aktivistickém prostředí. Dorazily ovšem na adresy neveřejné, určené pouze k interní komunikaci.

Pokud se podobné zprávy objevily i ve vaší schránce, pořiďte prosím screen zprávy a dejte nám vědět. Nesnažte se s přílohami jakkoliv manipulovat. A je samozřejmě na místě otevřít si nový email. V případě potřeby nás kontaktujte ..

 

Děkujeme za pochopení.

+++

Nové téma interních i veřejných otevřených diskuzí (30.5.2016)

 

ods II

Mezi již platná témata interních i veřejných diskuzí bylo nově zařazeno téma: „Regionální aktivity a jejich dopad“. Zájemci o pořádání kontaktujte svůj kontaktní bod či případně přímo Active Crew na hlavních kontaktních adresách.

+++

!  INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (29.4.2016)

cenzura

FB zřejmě na popud “růžových panterů” opět zrušil několik našich FB profilů. Nelze tedy vyloučit výpadky ve správě našich FB stránek.
Děkujeme za pochopení.

+++

 

! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ! (22.4.2016)

Dostali jsme urgentní upozornění ohledně pokusů narušit internetovou bezpečnost. Zvyšte svoji opatrnost při jakémkoliv nestandartním chování TORu a při jakýchkoliv pochybnostech ho doporučujeme okamžitě přeinstalovat z důvěryhodného zdroje. K jeho stažení je lepší použít anonymizér. Prověřujte, zda se opravdu mění IP adresy vašeho připojení, a to nejenom pomocí tabulky v TORu samotném, ale občas i pomocí webů k tomu sloužících.

Nezapomínejte prosím, že nechráněné připojení k webu, poštovním serverům a sociálním sítím ohrozí nejen vás, ale i ostatní.

Děkujeme za pochopení a váš zodpovědný přístup.

+++

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!! (1.3.2016)

Pozor na falešný facebookový profil “Lukáš Borl”

info III
Nedávno byl zaznamenán facebookový profil se jménem Lukáš Borl. Pozor,
tento profil rozhodně neobsluhuje ten Lukáš Borl, za kterého se snaží
jeho správce vydávat.

Více na Borlíkově webu ZDE.

+++

! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ! (11.2.2016)

Prosíme všechny u niž došlo k narušení jejich bezpečného kontaktu s “kontaktním bodem”, aby aktualizovali svůj kontakt přes aktuální kontaktní adresy.info II

!!! Staré kontaktní adresy se nám zatím nepodařilo dostat plně pod kontrolu proto je NEPOUŽÍVEJTE a jakékoliv zprávy z nich odeslané ignorujte!!! (případně nám přepošlete).

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci

  +++

!  INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (22.1.2016)

Omlouváme se za dnešní výpadek našich kontaktních adres, webu a sociálních sítí.

Děkujeme za pochopení.

 

+++

!  INFORMATIVNÍ UPOZORNĚNÍ ! (18.1.2015)

Orientace v interních pravidlech, procesech a mechanismech

images (1)

 

Připomínáme všem crew i jednotlivým kontaktům, možnost interních workshopů či konsultací k tématům organizace komunikace, spolurozhodovacích procesech a základních pravidlech v našich kolektivech. Bohužel se znovu objevil „nešvar“ nízké orientace i u dlouhodobě zapojených aktivistů i v základních mechanizmech a procesech.  To potom přináší nežádoucí zmatky v komunikaci a snižuje značně naší akceschopnost. Proto je žádoucí, abyste se při jakýchkoliv nejasnostech obrátili prostřednictvím kontaktního bodu na „vnitřní kruh“ (Active Crew). V případě anonymních kontaktů lze použít i kanály „Fifth Column“.

 

Při této příležitosti připomínáme možnost pořádání lokálních workshopů či „kempů“ věnujících se zvyšování aktivistických dovedností.  A to v mnoha oblastech, od základu organizování afinitních skupin, až po technické věci u PA atp.

+++++

 

!  UPOZORNĚNÍ ! (17.1.2015)

Ohledně napadení našeho aktivisty v regionu jižní Moravy před dvěma týdny.

Nepodařila se potvrdit žádná souvislost mezi našimi aktivitami a jeho napadením. Zřejmě se jednalo o kriminální čin. Přesto doporučujeme stále zvýšenou opatrnost, zvláště anonymním spolupracovníkům.

+++++

 

 

! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ! (20.11.2014)

Pokus o napadení našich interních elektronických úložišť ! 

Včera došlo k pokusu proniknout na naše interní elektronická úložiště. Bohužel při něm došlo k poškození i některých složek. Rozsah škod analyzujeme.  Naštěstí nedošlo k žádnému úniku dat. Útok nebyl veden nijak sofistikovanou formou a byl zachycen běžnými mechanizmy. Bohužel poškodil úložiště na kterém pracují některé programy pro společnou komunikaci.

vvv

Proto prosíme všechny crew či jednotivé aktivní kontakty, aby kontaktovali  svůj kontaktní bod/osobu. A to zvláště pokud by neobdželi do konce měsíce žádnou elektronickou komunikaci

Zdůrazňujeme, že nedošlo k žádnému úniku dat či ohrožení důvěrnosti naší komunikace či našich kontaktů.

Za vzniklé poťíže se omlouváme a děkujeme za pochopení.

 

+++

 

UPOZORNĚNÍ k nastavení elektronické komunikace! (16.10.14)   

SSLv3 disabled due to Poodle vulnerability

Od 16.10 2014 jsme byli nuceni vzhledem k stále se prohlubujícím bezpečnostním rizikům spojeným s používáním protokolu SSL v 3 zrušit jeho možnost nastavení, při přihlašování k naší elektronické komunikaci, webům a fórům. Prosíme všechny, kteří budou mít problém s přihlášením, aby přenastavili své emailové klienty či prohlížeče. U starších verzí bohužel v některých případech nebude možné změnit druh šifrování SSL na jiný a bude nezbytné nainstalovat si novější druh softwaru. V případě potřeby se na nás obraťte.

Za vzniklé komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení.

 

Volná komunita VAP

Due to a security vulnerability disclosed on the internet, we have disabled the SSLv3 protocol on our servers. If you are suddenly having difficulty logging in, please take a moment to look to see if there is a newer version of the software you are using to connect. Only very old, and otherwise vulnerable software, will fail to connect with SSLv3 disabled.

FREE COMMUNITY VAP

+++

Nové téma interních diskuzí

Mezi již platná témata interních workshopů a diskuzí bylo nově zařazeno téma: „RASISMUS VERSUS RASOVÁ NESNÁŠENLIVOST / RASISMUS S DOBRÝMI ÚMYSLY“. Zájemci kontaktujte svůj kontaktní bod či případně Active Crew

+++

K napadení našich aktivistů/tek při cestě na Moravu

Vzhledem k množícím se fámám a vašim otázkám ohledně napadení několika našich aktivistů/tek se rozhodla dotčená Crew zveřejnit pár slov k této události i touto cestou. Z pochopitelných důvodů neuvádíme, o jaký konkrétní kolektiv se jednalo. Zveřejňujeme to nejpodstatnější z textu, co jsme ve „vnitřním kruhu“ od nich obdrželi.

Při cestě nočním vlakem z XXX do YYY jsme narazili na skupinu fotbalových hooligans. Cesta probíhala v pohodě až do ZZZ, kde byl XYZ napaden u toalety třemi NS. Následně se strhla menší šarvátka, do které se zapojilo asi 9 hools a naše skupina (7). Není tedy pravda, že bychom zaútočili první a ani, že se jednalo o obyčejné fotbalové fanoušky. Konečně důvodem napadení XYZ byla placka Antifašistické akce. Stejně tak není pravda, že jsme použili teleskopy a boxery. Boxer použil pouze XYZ při prvotním napadení, kdy byl vystaven přesile 1/3. Stejně tak jsme nepoužili žádný slzný plyn. Zřejmě ho použili NS, nebo nějaký z cestujících…….

   ……….zranění nebyla vážná a pokud je nám známo bezprostředně nikdo z hools nevyhledal lékařskou pomoc. Nepovažujeme tedy za pravdivé povídačky o zlomené čelisti. Vše se odehrálo velmi rychle a vlak byl poloprázdný. Proto také zřejmě nikdo nevolal policajty. ….

(úryvek z interní komunikace)

Ve světle těchto informací se jeví fámy o krvelačných anarchistech, dobíjejících ve vlaku nic nechápající fotbalové fans, trochu jinak. Podle všeho opravdu nedošlo k vážnému zranění ani nikoho z agresorů (natož cílenému). Považujeme tímto celou věc za uzavřenou a nebudeme jí dále nijak komentovat. Chování dotčené Crew nebylo v rozporu s naším většinovým postojem k použití násilí v podobných situacích.

 

Volná komunita VAP (Active Crew)

+++

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!! (26.5.14)

Nestandartní chování serveru SAFE-MAIL.NET

safe

Důrazně upozorňujeme všechny, kteří používají poštovní schránky na SAFE-MAIL.NET na nestandartní chování tohoto serveru. Problémy se objevují jak při přenosu tak šifrování. Tento problém není u všech adres a možná jde o dočasný technický problém. Bohužel nelze vyloučit ani možnost, že to jsou pokusy o monitorování.

Proto vyzýváme k zvýšené opatrnosti a dodržování bezpečnostních pravidel pro práci na internetu a vzájemnou komunikaci.

OPATRNOST NENÍ ZBABĚLOST.

+++

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!! (11.5.14)

Vykřičníky

DŮRAZNĚ UPOZORŇUJEME všechny, kteří používají naše interní kanály „rychlé/urgentní komunikace“ (mobilní telefony, FB, Twitter, SKYPE atd.) na nezbytnost používání zkratek a hesel při „důvěrné“ komunikaci. Jejich aktuální seznam obdržíte na požádání od své kontaktní osoby.

NENÍ MOŽNÉ DORUČOVAT HO JINAK, NEŽ OSOBNÍM PŘEDÁNÍM!

Děkujeme za pochopení.

 

+++

Nově zařazená témata interních workshopů v rámci zvyšování teoretických i praktických aktivistických dovedností

 

Active Crew nově nabízí jednotlivcům i celým crew interní workshopy na témata „Jak oklamat detektor lži“ a „Anatomie lži“. Jsou určeny výhradně pro aktivisty, kteří jsou s námi v kontaktu, případně jsou schopni potvrdit svoji hodnověrnost jiným způsobem.

Ostatní témata zůstávají v platnosti. Došlo pouze k aktualizaci témat „ Bezpečná komunikace“ a „P%9