Týden solidarity s anarchistickými vězni (23. – 30. srpna 2019)

Letos proběhne již po sedmé “Týden solidarity s anarchistickými vězni”. Zapojte se i vy.

Na webu http://solidarity.international/  a dalších obvyklých místech najdete  příklady a tipy možných aktivit, jak psát dopisy vězňům, odkazy na seznam anrchistických vězňů a mnoho dalšího.

Blížíme se k 7. nadregionálnímu týdnu solidarity s anarchistickými vězni. Už 6 let vás vyzýváme, abyste projevili solidaritu s našimi bratry a sestrami po celém světě. Soudy v Itálii, Francii, Německu, Rusku a mnoha dalších místech uvrhají stále další anarchisty/tky do soukolí vězeňského systému.

Je  povinností nás všech, kteří zůstávají mimo věznice, pomáhat našim bratrům a sestrám ve výkonu jejich trestů a udržování jejich vědomí, že ve svém boji nejsou sami. Zřejmě osobně tyto lidi neznáte. Možná nemluvímte jejich jazykem a pravděpodobně se s nimi nikdy nesetkáte. Ale prostřednictvím svých akcí jim můžete dokázat, jak jsou pro tento svět důležití. Více než vězeňská stráž a soudci. Více než prezidenti a králové. Takže ať vaše solidarita proudí stěnami věznic a bojujte, dokud nebudou všichni svobodní!

Rádi zveřejníme vaše příběhy o akcích a událostech. Takže je pošlete na tillallarefree@riseup.net.

Na konci týdne provedeme shrnutí těchto událostí.

Comments are closed.