No Border Camp 2019 ( 1.- 4. / 8. / Holland)

.

No Border Camp 2019

Omezování migrace je prioritou jak pro holandskou vládu, tak pro evropskou unii. Zdi Pevnosti Evropa rostou stále výše, záchranné mise humanitárních organizací jsou mařeny a uprchlíci jsou zavíráni a deportováni. Tisíce lidí umírá ve Středozemním moři, v poušti nebo uvízne v otřesných podmínkách. Politici podněcují nenávist proti uprchlíkům, zatímco zbrojovky vydělávají velké peníze na militarizaci hranic. Západní mocnosti umocňují důvody, proč lidé prchají ze svých zemí, skrze nespravedlný obchod, export zbraní, klimatické změny a vojenské intervence.
Dostatek důvodů k akci. Přijeďte na No Border Camp začátkem srpna a zúčastněte se workshopů, seznamte se s lidmi a zúčastněte se protivládních akcí založených na antiautoritářských principech. Sejdeme se, abychom vytvořili most mezi různými částmi boje jako je antirasismus, dekolonizace, queer a trans tématika, klimatické akce, antimilitarizace a boj samotných migrantů za vlastní práva. Chceme povzbudit všechny, aby organizovali autonomní akce vycházející z kempu.
No Border Camp 2019 proběhne od 1. do 4. srpna v Holandsku. Konkrétní místo akce bude z bezpečnostních důvodů zveřejněno nedlouho před samotným začátkem. Akce proběhne v provincii Zuid-Holland v Nizozemsku. Sledujte web nebo zašlete mail, abyste získali informace o lokaci! Pokud chcete pomoct s organizací kempu nebo jen vypomoct s jednou nebo dvěma drobnostmi, také prosím zašlete mail! Pokud chcete pomoct finančně, můžete zaslat peníze na číslo účtu uvedené na plakátu. Cení se veškerá finanční i organizační výpomoc…..

Info a komunikace: nbc2019@no-border.nl

http://no-border.nl/

zdr. R

Comments are closed.