Prague Tattoo Circus 2019 ( 23.5. 2019)

( ENGLISH)

V Praze 23.května opět proběhne Prague Tattoo Circus.  Pořadatelský kolektiv vás …Srdečně zve na letošní již čtvrtý ročník DIY festivalu Prague Tattoo Circus 2019! Tattoo cirkus je DIY festival oslavující svobodu a kreativitu, který se zrodil ze spolupráce nezávislých umělců. Ti se v roce 2007, kdy byl festival poprvé představen v Římě, rozhodli upozornit na soudní procesy politických vězňů, problémy lidí v detenčních centrech a problematiku vězeňského systému jako takového.

 


V Praze se letos bude Tattoo Circus konat počtvrté. Naváže tak nejen na předešlé pražské ročníky (2016 – Žižkostel, 2017 – Eternia, 2018 – Klinika), ale především na tradici dalších měst jako je Berlín, Barcelona, Lausanne, Londýn, Soluně, Kairo…
Na festivalu se i letos seznámíte s jednotlivými případy politických vězňů, budete jim moci napsat solidární dopis a obecně vyjádřit svou podporu. Mimo to budete již tradičně mít možnost nechat se potetovat skvělými tatéry z různých koutů světa, shlédnout performery, přijít na promítání nebo se zúčastnit diskuzí a workshopů, poslechnout si živé kapely a přednášky, zapařit na DJ’s party, a mnoho dalšího. Nedílnou součástí festivalu budou samozřejmě distra a každodenní veganské občerstvení.
Veškerý výtěžek z festivalu putuje na podporu politických vězňů.
Pokud byste se rádi podíleli na letošním Circusu, ozvěte se nám na prahatattoocircus [@] riseup [.] net.
Jste srdečně zváni!
Letos se potkáme na více místech v Praze, základnou nám pak bude Prostor39. Více info později – STAY TUNED!

.

FB event

Comments are closed.