The Dead President 27.7.na Plovárně / Mindwar (Belgium Hc) + Mario The Shroomer At Sally Brown 30.7.

Rádi bychom vás pozvali na dvě akce konané na konci července v Plzni. V záplavě komerčních festivalů a akcí postrádajících jakýkoliv přesah obě akce slibují něco navíc.

První akcí bude koncert partičky “The Dead President” 27.7. v super prostředí plzeňské Plovárny od 17:00. Ska core parta z Moskvy s vyhraněnými politickými texty. Na místě bude i náš komunitní freeshop s trochou anarchistické teorie.

FB event

 

 

A pár dnů na to 30.7. v Sally Brown vystoupí od 20.00 belgičtí Mindwar spolu s Mario The Shroomer. Před začátkem koncertu proběhne diskuze na téma ” CO JE TO ANARCHISMUS ” a postoj k autoritě, spolupořádaná naší komunitou. Tak přijďte včas.

 

 

 

FB event

Anonce pořádajícího kolektivu:

Mindwar-Oi! Hardcore/Heavy Punk-Znáš xviciousx ? Znáš existence ? Fajn,dobrej základ ! Tihle kluci jsou v současný době jedno z nejvíc skloňovaných jmén nejen na Belgický D.I.Y. scéně.
Očekávej 2 step a heavy riffy jak hovado !https://mindwarhc.bandcamp.com/album/demo-2015

Mario The Shroomer-Brutal Deathcore / Beatdown / Sadpunk /Grind /Prague/ CZ.
Začínající beatdown smečka z Prahy ! Očekávej solidní growl bordel,fast kytarky a prořízlej guttural vokál jak kdyby ho na nože brali ” !

Vstup-50 a víc tudíž dobrovolný ale ber na potaz že benzín něco stojí a bohužel auta furt nejezděj na vzduch! Takže pokud můžeš kup merch nebo případně přispěj víc na vstup :).

Začátkem akce proběhne diskuze na téma ” CO JE TO ANARCHISMUS ” a postoj k autoritě od Volné komunity VAP.
O Afterparty se postará kolektiv Red Riot City DJS ! Tzv Soul/ Jazz/ Ska / Rudeboy/ OI!///

Na místě bude k zakoupení i veganské jídlo (burgery,muffiny,guláš za minimální peníz) :).

 

 

Comments are closed.