MOBILIZACE SOLIDARITY 9. – 24. listopadu 2020

Text jsme převzali z webu ABC (upraveno). Naše komunita se k této výzvě připojuje.

https://i2.wp.com/enough-is-enough14.org/wp-content/uploads/2020/10/prisonfree.jpg?resize=1024%2C766&ssl=1

Letošní podzim probíhá v tzv. Itálii několik trestních stíhání týkající se necelé stovky anarchistů a anarchistek. Snahou státních zástupců a celého represivního aparátu je postavit anarchistické ideály před soud. Systém se snaží vyvolat napětí a strach v celém anarchistickém hnutí v regionu. Vyostřit nenávistné a patetické pseudodělení na „dobrý“ a „špatný“ anarchismus. Cílem je potlačit a izolovat ty, kteří vstoupili do otevřené konfrontace s mocí a útlakem. Metody jsou stále stejné. Mnohaletá vězení, zastrašování, represe a propaganda lží (snažící se rozkládat a oslabovat potenciál anarchistického společenství).

V období, kdy jsou životní podmínky stále drsnější, je nezbytné bojovat; reagovat na násilí státu, na systém útlaku, který se snaží o útok na každého, kdo projevuje solidaritu s těmi, kteří si již vybrali na které straně stojí.

Budeme stát po boku našich spolubojovníků a spolubojovnic a to nejen v soudních síních!

Proto vyzýváme všechny kolektivy a jednotlivce od 9. do 24. listopadu k čtrnáctidenní mobilizaci solidárních aktivit. Vytvořme podle našich možností různé podoby aktivní solidarity. Ať už v ulicích nebo kdekoli jinde.

STOJME PEVNĚ VEDLE VŠECH ANARCHISTŮ A ANARCHISTEK!

ZA SVOBODU  VĚZNĚNÝCH A PERZEKUOVANÝCH!

ZA SVOBODU PRO VŠECHNY!

 

 

Comments are closed.