BTYE -Stay Together Hc/ Punx Fest Vol.1 (Plzeň / 17.6.)

 

Na 16.června připravuje pořadatelský kolektiv HC/Punk festival pod názvem

BTYE -Stay Together Hc/ Punx Fest Vol.1.

Měl by proběhnout na “Městské plovárně Plzeň”. V rámci programu by zde mělo proběhnout několik přednášek a volných diskuzí. Naše komunita zde bude prezentovat otevřenou diskuzi na téma : “Co je anarchismus?”. Bude se věnovat historii i současnosti anarchismu a jeho případným vizím. Dále zde proběhne přednáška iniciativy Food not Bombs a NemAFKy. Na místě bude distro AFED i náš komunitní Freeshop. Kromě kvalitní muziky můžete očekávat i něco dobrého k zakousnutí a příjemnou atmosféru.

Těšíme se na vás.

 

 

Anonce od pořádajícího kolektivu:

17.6. Jaký to krásný den pro to udělat hardcore /punk festival ! Nejedná se jen o obyčejný fest,účelem našeho festivalu je poukázat na to o čem tato scéna je a přiblížit to těm kteří do toho jsou nový nebo mají zájem se zapojit ….. .Show Love,Not hate ! “.

Distra- Food Not Bombs, Diskusní stránka “volné komunity VAP” -Voice Of Anarchopacifists ,Anarchistická federace

Přednášky- Veganství,Food Not Bombs, Anarchopacifismus,Feminismus

Kapely:
Tosiro (CZ)
melodickej postrock ,classic 90’s emo sahající až k post blacku jako kapely Deafheaven,Birds In Row,Suis La Lune, nebo plzeñští Nic . Kapesníčky sebou !https://www.youtube.com/watch?v=e_TXOovcO9Y

MÖRKHIMMEL (CZ)
famózní mix temnỳho disbeat/grindcore zvuku řízlej propastí toho nejtemnějšího black/doom metalu.Zoufalost,trízeñ,temno života ve svỳ nejčistší podobě za doprovodu skvělỳho nasranỳho vokàlu.
https://www.youtube.com/watch?v=IcVT2gLKQSk

Afterlife (CZ)
epickej emopunk/crust zàžitek ze stàje Phobia records.Jejich rozmanitost přes žànry se vine od melodickỳho emo/post hardcoru až po dost temnej crust/disbeat.
https://afterlifepunk.bandcamp.com/releases

Sail This Ship Together (CZ)
v současnỳ době asi jedinỳ nefalšovanỳ beatdown hardcore / punk na českỳ scéně,kapela ovlivněnà jménami jako Desolated ,Harm /Shelter ale i kladivovỳma lopatama jako No Turning Back či Terror.Předskokani kapely Nasty! https://sailthisshiptogethercrew.bandcamp.com/

MINUS YOUTH (DE)
nový Heavy Hardcore/Punk z Německa!
https://minusyouth.bandcamp.com/releases

STOLEN MIND (DE)
oldschool Heavy Hardcore/ Punk ,Německo.
https://stolenmind.bandcamp.com/

Afterparty
Pilsen Owls of Soul

Vstup-170 ,-
Time Order bude upřesněn, stay tuned !

FB událost ZDE

+++

 

Comments are closed.