VEM SI CO POTŘEBUJEŠ – DEJ CO MŮŽEŠ (Podpořte Freeshop naší komunity)

freesh-300x234
Po loňských “zásazích” represivních složek státní zvůle nám bylo zabaveno nemálé množství všemožných materiálů, tiskovin a ostatních věcí, které běžně distribujeme naším freeshopem. Přivítáme jakoukoliv pomoc k jeho co nejširšímu doplnění. Dopředu děkujeme všem kolektivům a jednolivcům za jakoukoliv pomoc.

V dohledné době můžete “narazit”na náš FREESHOP při otevírání nového DIY prostoru ETERNIA v Praze, koncertu Plzeňská noc 2016 a  dalších místech. O materiály si samozřejmě můžete i psát. Pokud bude v našich silách je zajistit rádi vám je doručíme. Stejně tak můžete i věci do našeho freeshopu posílat. Lze  použít např. pražský Infoshop Salé, kde lze jakékoliv materiály pro VAP nechat, nebo si je  naopak vyzvednout.

Volná komunita VAP

Recyklujme vše, co jde. Knihy, časopisy, CD, trika….vše co by mohlo ještě někomu přijít vhod a přinést užitek. Hodnota věcí není v tom, kolik je kdo schopen za ně dát, ale jaký užitek můžou přinést.
FREESHOP naší komunity je takovým zrnkem písku. Ale i zrnko písku má sílu zastavit stroj.
V současnosti jsou vzhledem k tomu, že ho vozí jednotlivé crew po různých akcích, jako jakási „minidistra“, nejvhodnější věci, co lze snadno přepravovat a je o ně zájem u návštěvníků (knihy, časopisy, CD, trika, placky, nášivky atd.). Všichni, kteří budou mít věci, co by chtěli poslat dál, ať nás kontaktují na voiceofanarchopacifism@yahoo.com
Děkujeme.

v1

Comments are closed.