Agituj, organizuj, vzdělávej…..zapoj se!

 

Pokud máte chuť, pomáhat nám s propagací ideálů lidské svobody a rovnosti, obraťte se prosím na naše kontaktní adresy. Veškerá pomoc je vítaná. Pokud si budete přát, je možné spolupracovat nepřímo a ponechat si svoji anonymitu. Třeba poskytováním informací z různých oblastí politiky, ekonomiky, st. správy … a tak pod. Pro každého, kdo se dokáže ztotožnit s anarchistickými ideály je v našich řadách místo.

Agituj, organizuj, vzdělávej !

Jednou z důležitých aktivit anarchistů/tek a anarchopacifistů/tek zvlášť, je propagace ideálů spojených s ideály svobody a rovnosti. Výlepy a kolportáže letáků a ostatních tiskovin, sprejování šablon, vyvěšování transparentů, distribuce materiálů či vytváření různých forem sdílení informací jsou nenahraditelnou podobou rozšiřování našich ideálů mezi “majoritní společnost“. Každý z nás má určité možnosti k uskutečňování těchto aktivit. Vytvoření nástěnky nebo výlepového místa ve vašem zaměstnání, škole, sportovním klubu. Distribuce materiálů mezi vaše kamarády, známé, kolegy v práci. Příprava a vyvěšení transparentu poukazující na důležitá témata. Forem je nepřeberné množství.

Jak potřebné materiály získat? Pokud se necítíš na vlastní autorství, kontaktuj naši komunitu. Ujasni si o materiály jakého druhu bys měl/a zájem a jaká forma by ti nejlépe vyhovovala. Rádi ti poradíme a pomůžeme podle našich možností.
…..více o možnostech spolupráce naleznete například v sekci Děkujeme (spolupráce)    či nás přímo kontaktujte.

 

Děkujeme.

 

 

Comments are closed.