11th Balkan Anarchist Bookfair proběhne od 7.4. do 9.4. v Chorvatsku

 

Jedenáctý Balkan Anarchist Bookfair se bude konat v Záhřebu od 7. dubna do 9. dubna, 2017. A to v AKC Medika, Pierottijeva 11 (MAP).

Balkan Anarchist Bookfair (BAB) je každoroční anarchistická akce pořádaná každý rok v jiném místě na Balkáně. První BAB se konal v Lublani v roce 2003. Od té doby se koná téměř každý rok v různých městech po celém Balkáně. Po Lublani v roce 2003 to bylo v Záhřebu (2005), Sofii (2008) v Soluni (2009), Zrenjanin (2010), Skopje (2011), Lublani (2013), Mostar (2014), Zadar (2015) av Ioannina (2016). Více informací o posledních knižních veletrzích lze nalézt zde .
Účast na bookfairu je otevřena pro všechny anarchistické skupiny, vydavatele, iniciativy atd (a to samozřejmě nejen z Balkánu). Takže neváhejte dorazit a představit svojí práci, nebo se účastnit diskusí či jíných částí programu.

Jako vždy jsme otevřeni pro všechny návrhy a nápady. Také, pokud máte text nebo knihu, kterou chcete prezentovat  stačí nás kontaktovat.

Myšlenka BAB není nová a je založena na základě pozitivních zkušenostech  i ostatních anarchistických knižních “veletrhů”. Tyto akce se ukázaly být velmi důležité nejen pro presentaci knih a tiskovin, ale i jako místa setkávání na místní i mezinárodní úrovni.

To je důvod, proč potřebujeme vaši pomoc – Přijďte podpořit tuto akci s solidarity a účast!

Pokud jste ochotni uspořádat benefiční akci na 11. balkánský anarchistický Bookfair budeme velice rádi! Peníze jsou zapotřebí hlavně na  krytí drobných nákladů a na pomoc kamarádům s cestovními  výlohami.

Pokud nemůžete přijít na bookfair, můžete zvážit zaslání nějaké volné publikace, plakátu nebo dalších materiálů. My je budeme distribuovat za vás. Také můžete zvážit zaslání knihy a další publikace k prodeji. Bude zde jeden stánek pro všechny z vás, kteří nemohou přijít, ale chtěli prezentovat svou práci na letošním bookfairu.Kontaktujte nás na anarhisticki.sajam.knjiga@gmail.com pro podrobnosti, adresy kam  posílat věci atd.

Zde si můžete stáhnout bookfair plakát

Pro více informací navštivte www.ask-zagreb.org

Comments are closed.