Osvobození králíků a sabotáž na univerzitě

Převzato z Země především:

zasláno anonymně:

“Osvobození králíků a sabotáž na Národní univerzitě La Plata.

Na kampusu fakulty zemědělství se nachází experimentální farma s kozami, prasaty a králíky. Jsou na prodej, využívají reproduktivní systémy zvířat jako byznys, tak, že jednají s určitými samci a samicemi po roky jako se stroji na množení. Potomci jsou prodáváni jak živí, tak poražení a toto místo také funguje jako experimentální místo pro studenty univerzity, kde si cvičí, jak v budoucnu vykořisťovat zvířata nejziskovějším a nejsnazším způsobem.

Zkoušejí léky, vykrmují zvířata, v kozách dokonce vytváří “fistuly” – trvalé otvory v jejich žaludcích, kterými věznitelé strkají ruce do žaludků zvířat.

Tato zvířata trpí v totálním uvěznění vydaná na pospas odporným stvůrám, které je využívají jako předměty ke spotřebě, zahození (či snězení) a nahrazení.

Proto jsme se rozhodli zlomit smutek, muka vězení a odnesli jsme z tohoto vězení 27 králíků, ty, které jsme nemohli vzít, jsme vyndali z klecí a odstranili jejich označení. Ale před tím jsme zničili všechno, co jsme našli po cestě, především údaje od těchto zvířat, čímž jsme zničili roky práce.

Ve svých prvních hodinách svobody, když poprvé ucítili přímé paprsky slunce, jsme je viděli, jak skáčou radostí, užívají si svobodu, daleko od existence jako zboží.

Tato zvířata jsou teď svobodná na místě pro ně vhodném, daleko od lidských vrahů.

Dokud nebudou všechny klece prázdné!
Dokud nebudou vykořisťovatelé zvířat viset za vlastní vnitřnosti!
Osvobození zvířat!”

Comments are closed.