Lišky osvobozeny z loveckého zařízení, klubovna vypálena

Převzato ze Země především:

zasláno anonymně:

*lišky znovu osvobozeny ze zajetí*

/*pokračující fungování zařízení na trénování loveckých psů v Hildesheim vedlo k opakování záchranné operace uvězněných a mučených lišek. vypálením přidružené klubovny byla způsobena ekonomická škoda.  pro případ, že chod zařízení bude pokračovat,  má alf plány na budoucí akce v soukromé sféře členů klubu.*/

v červnu tohoto roku pomohli aktivisté alf několika liškám uniknout ze zařízení v Hildesheim-Achtum. na rozdíl od tvrzení rádoby milovníků psů a lovců se nepříblížily k lidem, aby žádaly o jídlo. také se nevrátily do svého vězení, které údajně tolik milovaly. nebyly z něj, jak tvrdili, odebrány aktivisty; naopak, zničením mříží dostaly příležitost vězení samy opustit. tak se lišky zachovaly v noc akce.

tyto akce byly na počátku týdne zopakovány, liškám se znovu podařilo utéct. Navíc, jak jsme předpověděli v červnu, dosáhli jsme ekonomické škody, když jsme vypálili klubovnu. Rádi bychom poděkovali členovi klubu za tip, že se na místě nachází kanystry s benzínem.

členové pobočky Hildesheim z Asociace německých fox teriérů, obzvláště její předseda Jürgen Kalmbach, ale také jejich podporovatelé, jako okresní myslivecký správce Joachim Algermissen, musí také očekávat, že je budeme dál sledovat.

vyzýváme členy asociace, aby zařízení okamžitě uzavřeli, aby v něm žádná další nelidská zvířata nepřicházela o svobodu.
připravit je o ni a zneužívat je jako tréninkový nástroj je nepřijatelné.

pokud by zodpovědní jedinci nesouhlasili s našimi podmínkami, očekávejte nejen další osvobozování lišek, ale také osobní dopady v rámci ničení soukromého majetku a ekonomických škod v dalších oblastech života.

*dokud nebudou všechny klece prázdné!*

alf”

Comments are closed.