24-27 září – Nadregionální setkání pro osvobození zvířat (Hambach Forest)

 

PŘIPOJTE SE K NÁM V HAMBACHERSKÉM LESE NA VÍKENDOVÉM SETKÁNÍ PLNÉM DISKUZÍ, WORKSHOPŮ A DALŠÍCH AKTIVIT SPOJENÝCH SE “VZPOUROU ZA OSVOBOZENÍ ZVÍŘAT! “.

 

Po měsících dystopických podivností a bezprecedentních státních represí uvalených na základě korony se hranice otevírají a po celém světě vybuchuje vztek. V důsledku okolností se letos v regionu Evropy nepřipravuje žádné radikální anti-speciesist setkání. To bychom chtěli napravit a přispět k uspořádání podobné akce. Za první důležitý krok jsme považovali určit místo!

 

 

 

 

 

 

 

Hambacherův les je trvalým ohniskem antikapitalismu a radikální ekologie na kontinentu – pojďme se tam sejít a využijme příležitosti podělit se o dovednosti a pohledy na to, jak se v současném kontextu postavit lidské nadvládě. V návaznosti na anarchistické shromáždění o osvobození zvířat, které se konalo v Marseille (2016), Bristolu (2017), Bilbau (2018) a Římě (2019), se snažíme spojit ty, kteří začleňují svůj boj, do širšího boje proti všem hierarchiím – boj o úplné osvobození.

Brzy bude oznámen seznam workshopů a diskuzí – praktických i teoretických. Chceme vás také vyzvat, abyste navrhli své vlastní, ať už v nadcházejících týdnech nebo spontánněji, jakmile událost začne. Další příspěvky v podobě literatury, stánků a cokoliv jiného jsou také srdečně zváni.

Pamatujte si, že tato událost je:

– ZDARMA, včetně veganské jídlo po celou dobu trvání akce

– SELF-ORGANIZOVANÁ, takže pokud vidíte práci je to vaše!

– SQUATTED, která se koná v “nelegální” okupaci půdy

– ANTI-autoritářská, takže kurva, pokud máte rasistické / sexistické /heterosexist / cissexist / speciesist nebo jinak bigotní názory + chování NEBUDETE NA MÍSTĚ TOLEROVÁNI!

– Akce se koná v lese, takže buďte připraveni na táborové podmínky a maximální respektovaní ekosystému

 

Více informací o tom co očekávat a jak se dostat na místo, bude zveřejněno na následujících webových stránkách později. Můžete zde také najít překlady této pozvánky v dalších jazykových mutacích: www.forestantispedays.noblogs.org

Neváhejte nás kontaktovat s dotazy, nebo čímkoliv dalším: forestantispedays (at) riseup.net

Spread the world and stay wild!!!

 

Comments are closed.