Solidární akce před běloruskou ambasádou v Praze (přišlo mejlem)

Text a fotografie jsme obrželi emailem. Zveřejňujeme je bez jakýchkoliv obsahových úprav.

V sobotu, 1.4.2016, jsme provedli,v reakci na aktuální represe,solidární akci před běloruskou ambasádou v Praze.

Vyvěšeným transparentem a vylepeným prohlášením ve 3 jazycích (česky,anglicky a rusky) vyjadřujeme naši solidaritu a plnou podporu všem uvězněným anarchistům,antifašistům,aktivistům a odborářům a apelujeme na ostatní soudruhy a soudružky: Konejte také! Každý střípek solidarity se přidává do mozaiky Svobody!

Text prohlášení:

“My, anarchisté a anarchistky, odsuzujeme váš odporný útok na svobodu. Stavíme se proti agresivním metodám, kterými byly potlačeny demonstrace a pozatýkáni lidé, kteří protestovali proti diktátorskému režimu v Bělorusku v posledních několika týdnech (nejen).

Zažehli jste oheň vzteku a nespokojenosti lidí, tak mocný že jej nedokážete uhasit, a který, jak doufáme, spálí vaši diktaturu na popel!

Proto vyjadřujeme naši upřímnou podporu všech zadržovaných osob, anarchistů, antifašistů, aktivistů, odborářů, vedoucích představitelů opozice a všech těch, kteří nesouhlasí s ďábelským, diktátorským režimem v Bělorusku. Doufáme v rychlý převrat a podporujeme všechny potlačované revoluční tendence proti tomuto prohnilému diktátorskému režimu! Naší zbraní je solidarita!”

Pražští anarchisté/-ky

Naší zbraní je solidarita!

 

+++

(zdr.ae)

Comments are closed.