Vítězství SRB: Jak k němu došlo a proč boj proti Řízkárně pokračuje (přišlo mailem)

Text nám byl doručen mailem a zveřejňujeme ho bez jakýchkoliv úprav. Není vyjádřením názorů a postojů naší komunity.  Žádná z buněk SRB není součástí „Volné komunity VAP“. Vzhledem ke skutečnosti, že jsme na našem webu zveřejnily “Prohlášení SRB : Vítězství v boji proti restauraci Řízkárna ”  považujeme za smysluplné  i tento následný text zveřejnit. Jedná se pouze o část článku s odkazem na web prezentující se jako web SRB. Autencititu tohoto webu nejsme schopni nijak potvrdit a není nám o ní nic známo.

dopis-300x251

Vítězství SRB: Jak k němu došlo a proč boj proti Řízkárně pokračuje

V květnu 2016 bylo oznámeno vítězství SRB v boji proti restauraci Řízkárna. Nebylo tím řečeno, že boj je u konce. Jen, že byla úspěšná jedna z jeho fází. Tento text odkrývá jak k úspěchu došlo a proč boj bude pokračovat.

Start a postup boje

Jak je jasné z komuniké SRB, tak Řízkárna byla více jak rok pod tlakem různých sabotáží jako je zapalování aut a narušování provozu vynucenými evakuacemi nebo pachem kyseliny máselné. V průběhu boje dostal Krulec od SRB sérii zpráv s jasným sdělením: “Chceš aby SRB přestala sabotovat Řízkárnu? Zaplať dlužné mzdy a naše akce skončí. Budou pokračovat dokud nezaplatíš.”

Celý text je tady: https://revolucnibunky.noblogs.org/post/2016/06/30/vitezstvi-srb-jak-k-nemu-doslo-a-proc-boj-proti-rizkarne-pokracuje/

 

Comments are closed.