ZAHŘEJ UPRCHLÍKA – benefiční minifestival

ZAHŘEJ UPRCHLÍKA je benefiční mini-festival, který proběhne v úterý 17.11 v Praze ve squatu Klinika. Kdy jindy vyjádřit aktivní solidaritu s těmi, kteří jí nutně potřebují? Byly doby, kdy i Češi byli uprchlící a mnohými nechtěné osoby…

Na programu bude motivační diskuze “Jak (ne)uspořádat první koncert” s řadou hostů, pásmo současné poezie (m.p / Petr Polívka / básník Ticho), legendární performer a prouprchlický aktivista Milan Kohout, italské hardcore kapely M [www.facebook.com/macerieband/]acerie & LVTHN. , promítání kultovního filmu “Kouř” a benefiční večeře (veganské chilli con carne s rýží a salát).

Veškerý výtěžek akce bude použit pro projekt “Zahřej uprchlíka” , který zajišťuje zdánlivě banální věc – teplé oblečení pro ty, kterým mnohdy nezbylo nic, ani teplé ponožky… Zima přichází a na Balkáně dovede být obzvláště krutá. Vstupné je na tobě, my doporučujeme 100 Kč. Za každého návštěvníka zakopí festival Žižkovská noc pár teplých a kvalitních ponožek, které společně s penězi budou předány českým dobrovolníkům, pomáhajícím na srbsko-chorvatském pomezí.

17:00 – 19:00 JAK (NE)USPOŘÁDAT KONCERT
19:00 – 20:00 PÁSMO POEZIE
20:00 – 20:30 MILAN KOHOUT
20:30 – 22:00 KONCERT
22:00 – 23:30 PROJEKCE FILMU “KOUŘ”

Comments are closed.