Mezinárodní výzva proti COP 21 (AFED)

Převzato z AFED:

antiCOP 21

Výzva k účasti na protestech proti Klimatické konferenci v Paříži.

Od 28. listopadu do 12. prosince 2015 budeme bojovat proti konferenci COP 21, pořádané v Paříži. Premiéři a prezidenti 195 států a bezpočet průmyslníků se spojí, aby rozhodovali o neplodných opatřeních týkajících se omezení emisí skleníkových plynů. Jediné, o čem budou všichni diskutovat, je ve skutečnosti stanovaní přijatelné míry znečištění, které mohou průmyslové podniky vypouštět do ovzduší. Nové kvóty CO2 nejsou ničím jiným než novým prostředkem, jímž si bohaté země zajišťují právo dále beztrestně znečišťovat svět.

Nenecháme ty, kteří jsou odpovědní za globální oteplování a za komodifikaci každodenního života, pořádat tuhle jejich kdovíkolikátou maškarádu v klidu!

Jediným možným způsobem, jak tento problém vyřešit, je skončit s kapitalismem a s produktivismem, nikoli summit ve vojensky střežené zóně.

Vy všichni v Evropě a na celém světě, kteří nechcete nadále udržovat tento smrtící systém, zamiřte do Paříže bojovat proti COP 21!

Během konference proběhne mnoho manifestací a setkání. Vezměte si s sebou návrhy a vůli vytvořit společně jiné formy společného života, zbavené ekonomického diktátu.

Místa k ubytování a shromáždění budou zajištěna. Jsou plánovány následující akce:
• Sobota 28. listopadu: Shromáždění konvojů ze ZAD (ZAD – Zone à defendre; zóny, které je třeba bránit proti developerským projektům)
• Neděle 29. listopadu: Demonstrace
• Od 29. listopadu do 12. prosince: Mnoho různých akcí každý den
• Sobota 12. prosince: Závěrečné shromáždění a další akce na tento den

Assemblée parisienne contre la COP21
COP21[a]riseup.net
http://anticop21.org/
Facebook: Anticop21

Zdroj:
http://paris-luttes.info/contre-la-cop21-appel-3824?lang=en

Comments are closed.