Řecko: “Bojovná anarchie/FAI-IRF” se přihlásila ke žhářským útokům na kanceláře vládní strany SYRIZA provedené v solidaritě s vězněným anarchistou

Převzato a upraveno z 325.nostate.net:

Sídlo politických oportunistů z vládní strany SYRIZA bylo zapáleno jako první reakce na zamítnutí žádosti Nikose Romanose o propuštění za účelem studia a zároveň prodloužení  zajetí ženy soudruha z CCF, Gerasimose Tsakalose.

Svět autority je tu – nalézá se v rukách imigrantů označených čísly, na ekonomických summitech, v neustávajících novinářských manipulacích a mediální propagandě, na ministerstvech “levicové vlády”, na soudech, policejních služebnách nebo ve vilách bohatých.

Povstalecký anarchismus si neklade za cíl reformovat kapitalismus, ani zabránit činnosti smrtící a vykořisťující mašinérie ovládané politiky – náš čas přijde po troskách kapitalistické společnosti.

Do té doby nám zbývá jediné – neúnavný a neustávající anarchistický boj, neznající kompromisů.

SÍLU VŠEM ANARCHISTICKÝM VĚZŇŮM!

PS: Během hladovky uvězněných soudruhů v Chile bylo zapáleno diplomatické vozidlo v Ano Pefki, aby zahřálo jejich srdce od ohně anarchistické solidarity. Mějte se dobře, soudruzi.

Combative Anarchy / FAI – IRF

From InterArma.

Comments are closed.